به نام خدا

آئين‌نامه اجرايي شوراي تخصيص سخت‌افزار

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
آئين‌نامه شامل شش بخش است؛ هدف از تأسيس شورا، معرفي اعضاي حقوقي شورا و سمت هر يك، شرح وظايف شورا، وظايف دبير شورا، چگونگي اداره جلسات شورا و در نهايت نيز تصويب آئين‌نامه شورا. آئين‌نامه در ده ماده تنظيم شده است.
بنا شد شورايي تأسيس شود در مركز كه به كار تخصيص سخت‌افزار نظارت نمايد. آئين‌نامه‌اي براي آن بدين جهت نوشتم كه نظم و نسقش از دست در نرود. دبيري شورا با من بود، امّا چه سود كه مصوّبات آن اجرايي نشد كه نشد. ضمانت كافي نداشت. فرم‌هاي گوناگوني ساخته و پرداخته بودم، پيشنهادات را جمع كنم و در نهايت مصوّبات از طريق رسمي به اطلاع افراد ذي‌نفع رسد. امّا حسّ انسان‌دوستي و نوع‌پروري مديران مانع آن بود كه يقه متخلفان را بگيرند!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۹۰ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN