به نام خدا

الگوي تخصيص سخت‌افزار

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۴
نوشته مفصلي است در چگونگي تخصيص سخت‌افزار به واحدها، شامل: اهداف و كلّيّات، طبقه‌بندي حوزه‌هاي كاري، كاربران و سخت‌افزارها، بيان استانداردهاي هر طبقه كاري، مانيتورها، فوريت‌هاي هر طبقه و در نهايت بيان چرخه درخواست خريد سخت‌افزار.
گرفتاري زيادي داشتيم در واحد فني مركز. بيش از ۶۰ رايانه فعّال در شبكه داشتيم و هر كاري مي‌خواستيم انجام دهيم، با نبود رايانه مواجه! ملّت مدام در شكايت كه رايانه ما مناسب نيست و كم داريم و نداريم و حال اين‌كه بهترين دستگاه‌ها و رديف‌ترين‌شان در مركز كار مي‌كرد. هيچ فرسوده و خراب هم نبود. دانستم كه نحوه توزيع مناسب نيست و براي آن چاره‌اي انديشيدم. با قائم مقام مركز صحبت و شوراي طرح و برنامه موافقت، كه نظام جديدي در توزيع سخت‌افزار در مركز به راه افتد و اين الگو را بدان جهت نوشتم. ضعيف هست، ولي بِيس خوبي است. اگر چه موفق به اجراي آن نشديم و جز چند جابه‌جايي كوچك، هيچ‌كس رايانه‌اش را پس نمي‌داد حتي اگر بي‌كار بود! ما پليس هم نداشتيم، به زور كه نمي‌توانستيم. ضمانت اجرايي كافي هم سر كار نگذاشته بودند رؤسا. خدا را شكر كه شانه‌ام از مسئوليت خالي شد!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۸۸ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:
عاليچهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN