به نام خدا

دين‌پژوه

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز تحقيقات كامپيوتري علوم اسلامي - حوزه نت
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۱
متن اديبانه قشنگي به عنوان «ضرورت طرح» نوشته شده است، در ابتدا.
پس از بيان «موضوع طرح»، «درون طرح» و «بيرون طرح» ذكر شده است كه اولي ساختار دروني طرح را توصيف مي‌كند و دومي آن‌چه را كاربران مي‌بينند و حسّ مي‌كنند بيان مي‌نمايد.
در «مقدمات طرح» مراحل كار قبل از اجرا را توضيح ميدهد و در نهايت «سازمان طرح» چارت سازماني و دستگاهي را كه بايد كار را به انجام رساند شرح مي‌دهد.
«پنجره‌اي گشوده و درهايي باز براي گفتگو در فضايي آزاد» اين شعاري است كه در ابتداي طرحم نوشته بودم. طرحي كه به سفارش يكي از دوستان كه مدير سايت حوزه.نت بود نوشته شد. آن چه ايشان از بنده مي‌خواست راه‌اندازي يك فروم اسلامي بود. يك گروه مباحثاتي كه حول موضوعات اسلامي و مذهبي روي اينترنت فعّال شود. احساس كردم توقع ايشان از بنده هم اين بود كه كار را پذيرفته و دست به عمل شوم، وسط ميدان بروم و سينه بزنم! ولي كنار نشستم و گفتم ابتدا يك طرح براي آن مي‌نويسم. مشكلات ساختاري زيادي وجود داشت كه به ايشان نيز تذكر دادم. از جمله خطرات فضاي آزاد و ديگر بيهوده و بي‌مصرف بودن فضاي سانسوري! خلاصه اين شد كه مدتي انديشه‌ام را به كار انداختم و چيزهايي به ذهنم آمد و دور ريختم، تا اين آمد. نوشتم و با عنوان «دين‌پژوه» تحويل ايشان دادم. ايشان هم طرح را مطالعه كرد و گفت اجراييش كن. گفتم من مرد عمل بودم ترك كردم! ايشان هم رفت كه يك مرد عمل پيدا كند، ديگر از اين طرح و اجراي آن خبري ندارم و نشد كه نشد، ظاهراً!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۹۸ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN