به نام خدا

نمونه قرارداد «پروژه‌ساعتي» توسعه نرم‌افزاري شبكه داخلي

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
در پنج ماده تنظيم شده است؛ ساعت كار، كسر عدم حضور، افزونگي فعاليت، نحوه محاسبه و نحوه پرداخت.
قراردادي است كه دو شيوه پرداخت ساعتي و پروژه‌اي را با هم تركيب كرده،‌ از يك سو مبلغي را به عنوان حق حضور نيروي فني پرداخت مي‌نمايد و از سوي ديگر در ازاي هر فعاليت تأييدشده‌اي هزينه‌اي به عنوان افزونگي فعاليت در نظر مي‌گيرد.
اين قرارداد براي برنامه‌نويسي به زبان PHP مناسب‌سازي شده است. مهم‌ترين بخش اين قرارداد محاسبه هزينه‌هاي فني است، به نحوي كه نه فشاري به كارفرما بيايد و نه اجحافي در حق كارمند شود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۵۷ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:
براي تسته، چيزي جلب نكرده نظرمويكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1247با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN