به نام خدا

ساختار محتوايي پيشنهادي براي محوريّت پرونده‌هاي سايت

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مؤسسه پژوهشي فرهنگي انقلاب اسلامي
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
ساختار پيشنهادي جديد براي طبقه‌بندي داده‌هاي سايت در اين نمودار ديده مي‌شود. تمامي محتواي سايت حول «پرونده»ها نظم يافته و به دو بخش «داخلي» و «ديگران» تقسيم شده است.
ابتدا دسترسي‌هاي سايت را بررسي كردم كه يك نمودار شد. سپس بر اساس آن به فهرست كامل محتواي سايت دست پيدا نمودم كه آن نيز در يك نمودار نمايش داده شد. بعد هم كه ارتباطات محتوايي را تحليل كردم، به اين ساختار پيشنهادي رسيدم. اين را نيز در قالب يك نمودار نشان دادم.
هدفم از اين بررسي‌ها رسيدن به روشي بود براي ارتقاء ساختار محتوايي سايت. در اين شيوه، همان‌طور كه مشاهده مي‌كنيد، تمام اطلاعات سايت حول پرونده به يكديگر مرتبط مي‌شود. هر پرونده يك موضوع كلّي و اساسي است كه از سوي رهبر طرح گرديده است، مثلاً «عبرت‌هاي عاشورا»، «ناتوي فرهنگي» و مانند آن.
پيرامون هر پرونده كه تشكيل مي‌شود اطلاعاتي از دفتر رهبري به دست مي‌رسد و اطلاعاتي از خارج دفتر. اطلاعات داخل دفتر آن دسته از محتوا هستند كه توسط خود ما در داخل توليد مي‌شوند. محور آن‌ها هم فرمايشات رهبري است. امّا اطلاعات خارج از دفتر، آن اطلاعاتي كه توليد ساير مراكز و نهادها بوده و يا قائل آن‌ها غير از رهبر انقلاب باشد. البته اين اطلاعات نيز به دليل ارتباط با موضوع پرونده در سايت ارائه مي‌شود. پس محوريت پرونده در اين دسته از محتوا هم حفظ گرديده.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۶۴ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN