به نام خدا

نمودار گردش اطلاعات پيشنهادي سايت

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مؤسسه پژوهشي فرهنگي انقلاب اسلامي
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
اين سند گردش اطلاعات براي سازماندهي محتوا به شيوه‌اي است كه در ساختار جديد سايت در نظر گرفته شده.
در اين فرآيند، اطلاعات در قالب پنج منبع وارد سامانه مي‌شوند و پس از استخراج داده و توليد ساير انواع اطلاعات، به هم مرتبط شده و در نهايت در خروجي سايت قرار مي‌گيرند. خروجي‌ها در هشت نوع مشخص شده‌اند.
مسير گردش اطلاعات بسيار مهم است براي ساماندهي محتوايي سايت. پس از توليد ساختار پيشنهادي براي محتوا، هنگامي كه تمامي انواع داده در حال ارائه را شناسايي كردم، ارتباط آن‌ها را سنجيدم و مسير توليد و تبديل آن‌ها به يكديگر و مرتبط شدن‌شان را حدس زدم.
مراحلي كه در اين نمودار نمايش داده‌ام شامل: توليد اطلاعات، تبديل اطلاعات، خلاصه‌سازي، تقطيع و موضوع‌بندي، اتصال اطلاعات و در نهايت خروجي سايت مي‌باشد. انواع داده نيز به: سخن، نوشته، صوت، فيلم، تصوير، خبر، پرونده و توليدات ديگران تقسيم شده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۴۹ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN