به نام خدا

گزارش اجراي نيمه اول پروژه «تدوين برنامه» - يك‌ماهه نخست

نوع نوشته: گزارش مديريت
براي: مؤسسه نجوم كبريانگار
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۳
متن گزارش از دو بخش تشكيل شده است؛ بخش اول با عنوان «آن‌چه انجام شده است» توضيحي درباره فعاليت‌هاي به پايان رسيده و بخش دوم با عنوان «آن‌چه در مسير انجام است» به صورتي خلاصه كارهاي جاري را توصيف مي‌نمايد.
در ادامه نيز مستندات كارهاي انجام شده ضميمه گشته است. اين ضمائم شامل سه سند مي‌باشد؛ روش پيشنهادي، اصول و سياست‌هاي راهبردي و گستره موضوعي فعاليت‌ها.
نخستين پروژه‌اي كه در مؤسسه به انجام رسيد، همين پروژه بود؛ پروژه تدوين برنامه دوساله مؤسسه. بنا بر اين تصميم كه مديريت يك پروژه به يكي از اعضا سپرده شود، قرعه فال به نام بنده خورد و كار را سپردند.
اين اولين گزارش از پروژه است كه براي تحويل به مديران بالادستي تنظيم شد. در ابتدا توضيحات مختصري از كارهاي به انجام رسيده بيان شده است و سپس اَسناد مهمي كه در پروژه توليد شده ضميمه گشته.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۴۷ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN