به نام خدا

گزارش اولين نشست بررسي چشم‌انداز نجوم و اخترشناسي

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: مؤسسه نجوم كبريانگار
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
اهداف نشست، برگزاري نشست، حاضرين در نشست، گفتگوكنندگان، پيشنهادات براي كبريا، چشم‌انداز و اهداف آرماني كبريا و نتايج نشست، سرفصل‌هاي اين نوشته هستند.
مجموعه‌اي از نشست‌ها را برنامه‌ريزي كرده بوديم كه در آن‌ها به دنبال ايده‌هاي مفيد و كارآمد مي‌گشتيم، با حضور بزرگان عرصه نجوم و فيزيك. اولين نشست كه برگزار شد، بنده نيز حاضر بودم و خلاصه‌اي از بحث‌ها به سفارش دوستان نوشتم در جلسه. بعد هم اين نگاره را تنظيم كردم به عنوان گزارش، تا همه چيز مستند باشد و سخن‌ها را بتوان در آينده رهگيري كرد و بازاستفاده نمود.
هميشه لازم است جلسات مستند شده و در جايي مطمئن طبقه‌بندي و نگهداري شود.
شايد با حذف اسامي، اين نوشته چندان مفيد به نظر نرسد، ولي بيشتر به انگيزه الگو بودن در ثبت گزارش نشست روي اينترنت رفته. حذف را به دليل ترديدي كه داشتم، بي‌اطلاعي از موافقت يا مخالفت همراهان در ذكر نامي از آن‌ها، به انجام رساندم. چيزي از الگو هم نمي‌كاهد. مصاديق حذف شوند، مفهوم كلّي كه بر جاي است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۳۲ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
متشكرمجمعه ۴ آبان ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN