به نام خدا

كاربرگ‌هاي اجلاسيه‌هاي ترسيم چشم‌انداز نجوم و هوافضا

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مؤسسه نجوم كبريانگار
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
اولين جدول مشتمل بر اسامي و سمت و شماره تماس افرادي است كه بايد دعوت شوند. سپس براي هر فرد جدول مستقلي ترسيم شده تا نتيجه هر تماس در آن ثبت گردد. تماس‌هايي كه براي دعوت و تنظيم وقت جلسه گرفته شده است. برنامه جلسات نيز در انتهاي جزوه ذكر شده تا كارشناس ارتباطات بداند چگونه بايد براي هماهنگي تلاش نمايد.
در پروسه جمع‌آوري ايده‌هايي بوديم كه بتواند در موضوع نجوم اسلامي پروژه‌هايي سودآور و معتني‌به به دست دهد. قرار شد با بزرگاني كه در اين ميدان يَلي هستند و وزنه به حساب مي‌آيند مباحثه‌اي نماييم، تا ضرورت‌ها را بشناسيم و نيازها را دريابيم. تشكيل چنين جلساتي نيز آسان نبود، كه انديشه‌ورزان به جهت شهرت نام به آساني فراچنگ نيايند و به تكلّم نپردازند. قرار شد نشست‌هايي برگزار شود به صورت رسمي و از ديدگاه‌هاي آنان استفاده گردد.
براي اين‌كه هماهنگي جلسات ساده‌تر صورت گيرد و مستند شود كه بتوان بعدها به آن مراجعه كرد، اين فرم‌ها را توليد كردم. يك نشست را خود حضور داشتم، از بقيه بي‌اطلاعم. اگر اسامي را از فرم حذف كردم، گفتم شايد باقي همكاران راضي نباشند به ذكر نام.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۳۷ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN