به نام خدا

فرمت اصلاحي صفحه‌اصلي نسخه اول سايت مركز

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
بخش‌هايي از صفحه اصلي سايت تصويربرداري شده و روي عكس آن‌ها اصلاحاتي اعمال گرديده است و در نهايت توسط اين يادداشت براي مجري ارسال مي‌شود تا تغييرات را انجام دهد.
من كه قبول نمي‌كردم اجراي سايت مركز را بر عهده بگيرم. اصلاً كار من هم نبود. طرح را هم قرار بود مجموعه شوراي اطلاع‌رساني تنظيم كند. بنده فقط كمك كردم تا آن شورا تشكيل جلسه دهد و بر اساس فرآيندي كه ترسيم شده بود، به جمع‌بندي برسد. ولي پس از جمع‌بندي، معاون اطلاع‌رساني خواست كه طرح را خود بنويسم و «راهي كه بايد رفت» را سال ۸۱ نوشتم.
حالا سال ۸۴ شده بود و هر چه ظاهراً تلاش كرده بودند نتوانسته بودند به شركتي اعتماد نمايند تا كار را به انجام برساند. خواستند از بنده كه خودت بيا و مدير سايت مركز شو و اين كار را به يك شركت واگذاركن. وقتي نظر مثبت رئيس مركز را ديدم و قائم‌مقام مركز قول حمايت كامل از كار را داد، قبول كردم و تازه هم ازدواج كرده، به نظر مي‌رسيد نياز به درآمد ثابت داشته باشم.
ظرف يك‌ماه اين سايت اوليه را بالا آورديم، بسيار ساده كه فقط اطلاعات اوليه‌اي از توليدات و داشته‌هاي مركز ارائه نمايد، تا از ره‌آورد آن بخش‌ها را وادار نماييم گزارشات محصولات خود را جمع‌آوري نموده و در اختيار ما گذارند.
از طريق توليد همين سايت كه مهندس اسماعيلي خيلي نقش مهمي در جمع‌آوري اطلاعات آن داشت، توانستيم آماري فراهم كنيم و راه‌اندازي سايت اصلي را برنامه‌ريزي كنيم. تا قبل از توليد اين سايت و جمع‌آوري اطلاعات براي آن، حتي خود واحد چاپ و نشر هم آمار كتاب‌هاي منتشره خود را نداشت و آرشيو كاملي در اختيارش نبود از فايل‌هاي زرنگاري!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۱۶ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN