به نام خدا

بررسي تعاملي نيازسنجي سامانه پيامك پويا

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۱
تفاوت نويسنده را از تفاوت رنگ در متن مي‌توان دريافت. اولين پيشنهادات كه ارسال شده، بارها دست به دست شده تا سازوكار اصلي سايت شكل بگيرد.
از ميان تمام اين تعاملات، كم‌كم معلوم مي‌شود كه چه چيزهايي نياز است و چه چيزهايي بايد به فراموشي سپرده شود.
شايد در گفتگوها كمي زياده‌روي شده باشد. تكيه‌كلام‌ها چندان مناسب نباشد، يا بعضي عبارت‌ها مطلوب به نظر نرسد. اين را بگذاريد به حساب رفاقت چندين و چندساله طرفين مذاكره. به نظر نمي‌رسد اين بدنگاري‌ها آزاري رسانده باشد كه: «بين الاحباب تسقط الآداب»! امّا جديت در توليد گمانه و بررسي احتمالات و ايده‌پردازي‌هاي متهوّرانه را نشان مي‌دهد.
شوخي نيست كه! هر دو قصد داشتيم محصولي مناسب طراحي شود كه با لحاظ زمان و هزينه‌اي كه براي آن صرف مي‌شود، هم مقرون به صرفه باشد و هم به كار بيايد، در كار خود بهترين باشد، عالي، نمونه، چيزي كه شبيه نداشته باشد و مثالي براي آن تا به حال يافت نشده. ما به دنبال يك كار جديد بوديم. از اين رو،، هر احتمالي را طرح كرديم و چكش زديم.
از اين‌جا شروع كرديم تا در نوشته‌هاي بعدي شكل و قيافه طرح مشخص شد و رفت براي كدنويسي.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۳۴ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN