به نام خدا

پيشنهادات ساماندهي اطلاعات سايت

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: مؤسسه پژوهشي فرهنگي انقلاب اسلامي
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
دو موضوع براي بررسي از سوي كارفرما بيان شده است كه در اين نوشته به صورت مستقل درباره هر كدام اين دو موضوع سخن رفته است.
پرسش اول «چگونگي ساماندهي حجم زياد اطلاعات» است و پرسش دوم «چگونگي استانداردسازي اصطلاحات».
پس از آن‌كه نظر خود را درباره روش بهينه‌سازي ساختار محتواي سايت در قالب نمودارهايي بيان كردم، قرار بر اين شد كه يك روز تهران بروم و خدمت بزرگان رسيده و توضيح عرض نمايم. چه اين‌كه نمودار به تنهايي نمي‌توانست تمام آن‌چه در نظر بود را ارائه كرده و نياز به تفسير و تبيين داشت.
امّا بنده كوتاهي كردم و براي دست‌بوسي خدمت دوستان نرسيدم و ديري نگذشت پرسش‌هايي مشخص به دستم رسيد. از اين رو،، چنين نوشته‌اي را تنظيم كردم و به تعميق آن تكنيك پيشنهادي، افاضاتي از خود مترشّح ساختم. اميد كه مطلب أوقع في‌النفس شده باشد با ذكر اين تفاصيل!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۰۱ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN