به نام خدا

اصول و سياست‌هاي راهبردي مؤسسه

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: مؤسسه نجوم كبريانگار
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
چشم‌انداز، اهداف آرماني، فرصت‌ها، تهديدها، قوت‌ها، ضعف‌ها، ماتريس SWOT، راهبردهاي تهاجمي، راهبردهاي اقتضايي، راهبردهاي انطباقي و راهبردهاي دفاعي سرفصل‌هاي اين جزوه است.
دقيقاً مسيري است كه از ابتدا دست سازمان را مي‌گيرد و تاتي‌كنان از آرزوها و خواسته‌ها مي‌برد تا راهبردها.
البته راهكارها را ذكر نكرده‌ايم در اين طرح. چرا كه هر پروژه در حقيقت يك راهكار است. ما راهبردها را نياز داشتيم، به عنوان جهت حركت و سير فعاليت‌هاي مؤسسه، تا پروژه‌هاي پيشنهادي را بر اساس اين ملاك‌ها بسنجيم و گزينش نماييم.
در تدوين اين سند تمامي اعضا كمك نمودند. جلساتي برگزار كرديم و پيش‌نويسي كه كم‌ترين نوشته بود به بحث گذاشتيم و تغييراتي اعمال شد، كم و زياد گرديد و در نهايت به تصويب رسيد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۲۲ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
مطالبجمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹
الگو برداريجمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN