به نام خدا

خلاصه‌سازي فهرست‌واره‌اي مباني نظري برنامه چهارم توسعه

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: دفتر فرهنگستان علوم اسلامي
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۶
پنج صفحه اول شامل فهرستي است كه براي متن زده شده به صورت مستقل. باقي سند، متن همراه با فهرست است.
عناوين اصلي: تفاوت چشم‌انداز با پيش‌بيني و تعريف هر يك، تاريخچه چشم‌انداز، تعريف مقايسه‌اي پيش‌بيني، پيش‌گويي و چشم‌انداز، ويژگي‌هاي چشم‌انداز، روش و چگونگي تهيه آن، چگونگي تصميم‌گيري و برنامه‌ريزي مبتني بر چشم‌انداز، چالش‌هاي روش‌شناختي چشم‌انداز و بررسي چشم‌انداز آينده آلمان به عنوان يك نمونه چشم‌انداز. تعريف چشم‌انداز، تعريف سياست‌هاي كلّي، تعريف استراتژي، توليد احكام برنامه، پروگرام‌هاي اجرايي، تعريف هدف‌هاي كلّي برنامه، ضرورت ارائه تصويري از منابع و مصارف در برنامه توسعه و ضرورت استقلال تشكيلات متولّي امور توسعه از حاكميت.
كتاب «مباني نظري برنامه چهارم توسعه» را از رئيس سازمان برنامه و بودجه وقت گرفتيم، پروژه‌اي تعريف شد كه بخش‌هايي از آن را تقطيع نماييم و فهرست بزنيم، تا براي‌مان قابل درك‌تر شود. اين نسخه‌اي از فهرستي است كه بنده به ۱۵ صفحه از اين كتاب زده‌ام.
مي‌گويند اين كتاب بعدتر جمع شد و خمير و گويا ديگر در دكان‌ها يافت نمي‌شود و فقط بعضي كتاب‌خانه‌هاي تخصصي دارند. آن روز كه كتاب را گرفتيم، CD هم همراه داشت. يك كپي از آن گرفته بودم همان‌وقت كه به جاي متن مكتوب روي آن كار كنم. حالا اين كپي را روي اينترنت گذاشتم. اميد كه به كار پژوهشگران بيايد. نكته: پس از دانلود ضميمه فشرده با حجم ۱۵۰مگابايت و استخراج توسط آخرين نسخه Winrar، فايل prog۴.exe را بايد به صورت Run as administrator اجرا كنيد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۹۰ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:
روشنگريجمعه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
چون اصلش گير نميادجمعه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1218با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN