به نام خدا

ساختار بانك اطلاعات و صفحات سايت وِب‌رايت

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
چهار نمودار است؛ سه تاي اول با نرم‌افزار Visio آماده شده و آخري از دياگرام‌هاي SQL Server است كه طبيعتاً ساختار بانك اطلاعات را نشان مي‌دهد.
اولين نمودار صفحات بخش عمومي سايت به همراه ارتباطات آن‌ها را مي‌نماياند. نمودار دوم ترتيب دسترسي مدير سايت به بخش مديريت را نشان داده و نمودار سوّم آن‌چه مدير ارشد در بخش توليد سايت و تعريف كاربر جديد مي‌بيند.
همان‌طور كه در نمودارها مي‌بينيد، ساختار بسيار ساده‌اي دارد اين سايت. آن را از ته‌مانده‌ها و تكه‌پاره‌هاي عماد نوشتم، در طول دو هفته! به دليل سادگي، كار با آن هم بسيار آسان است. نزديك انتخابات مجلس بود و يكي از رفقا گفت اين را نياز دارد براي بعضي كارهاي سياسي. به پاره‌اي خوبان بدهند كه حضور مجازي‌شان قوي‌تر شود.
وِب‌نوشت ابطحي را نشانم داد و گفت مثل اين باشد. من هم يك سامانه نوشتم كه مي‌تواند صدها مانند وِب‌نوشت بدهد. خيلي هم ساده و كوچك. يك نمونه هم خودم اول كار ساختم كه همان http://seyedmonir.ir است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۶۴ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN