به نام خدا

اساسنامه مؤسسه فرهنگي- آموزشي «دفتر توسعه وبلاگ ديني»

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: شركت نرم‌افزاري مهرپرداز
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
پس از مقدمه، شامل: كلّيّات، تعاريف، اهداف، موضوع فعاليت، اركان، امور عمومي، مالي، انحلال و تصفيه مي‌باشد. اين اساسنامه در ۳۴ ماده تنظيم شده است.
مهندس تماس گرفت و به شركت رفتم. جايي در خيابان سميه. داخل كه شدم دو تن ديگر از دوستان هم بودند. يكي را نمي‌شناختم تا آن موقع و ديگري همكار خودمان بود، زماني كه غرفه وبلاگ‌نويسي را در اولين نمايشگاه اطلاع‌رساني شهر قم راه‌اندازي كردم. يك‌ساعت كمتر گفتگو كرديم و خواسته‌شان اين بود: نوشتن همين اساسنامه. عرض كردم كه خودتان چرا ننوشتيد و نظرشان اين‌كه بنده بر عهده بگيرم. چيزكي نوشته بودند براي اهداف و اين‌چيزها. دادند و بردم و يك هفته‌اي بالا و پايين، بالاخره اين شد كه ايميل كردم و خلاص. خبر هم نشدم كه شد يا نه. البته بعدها نام دفتر را شنيدم كه تأسيس شده و فعّال، امّا اين‌كه با اين اساسنامه بوده يا چيز ديگري، مطلع نيستم. خدا حفظ‌شان كند و در اين راه ياري‌شان نمايد. إن‌شاءالله.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۷۸ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN