به نام خدا

تعريف پروژه توليد نرم‌افزار ماهنامه‌هاي پخشي

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: تير ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
معرفي اجمالي پروژه، شامل: هدف، امكانات نرم‌افزار ورود اطلاعات، نرم‌افزار كاستومايز، نرم‌افزار نمايش اطلاعات، نرم‌افزار نصب و ويژگي‌هاي اجراي پروژه.
مجلاتي در مركز منتشر مي‌شد كه معاون اطلاع‌رساني آن‌ها را در دو دسته «پخشي» و «فكري» تقسيم كرده بود. قرار شد نرم‌افزاري توليد شود كه بتوانيم با انتشار هر مجله جديد، آن را وارد نرم‌افزار كنيم و هر از چند گاهي اين نرم‌افزار روانه مخاطبين شود‌، مشتمل بر مجموعه از مجله‌ها با هم، به صورت الكترونيكي. گفتند دو نرم‌افزار باشد، يكي براي دسته اول از مجلات و ديگري براي دسته دوم. پنج مجله براي دسته اول انتخاب شده و در اين نوشته اجمالي از پروژه مورد نظر ذكر شده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۴۳ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN