به نام خدا

گزارش بررسي سايت‌هاي مرتبط با موضوعات توليد محتوا

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: تير ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
بررسي خلاصه‌اي است از سه سايت توليدكننده قوي محتواي اسلامي و با بيان سه ويژگي مهم و متفاوت سايت مركز سعي شده اثبات شود بايد مستقلاً براي اين كار هزينه شود.
يك روز خبر دادند كه بايد برويم تهران و سيصد ميليون تومان اعتبار بگيريم. مديرم گفت طرحي يك ميليارد توماني براي توليد محتوا نوشته كه از تكفا ستانده شود و جلسه‌اي در سازمان ترتيب داده‌اند با حضور كارشناسان سازمان برنامه و ما بايد دفاع كنيم از اين بودجه. البته كار به بنده ارتباطي پيدا نمي‌كرد. نه در نوشتن آن طرح يك ميلياردي مشاركت داشتم و نه اصلاً اطلاعي از آن. ولي خُب در نهايت قرار بود اين اطلاعات در سايت درج شود و اين خوشحال‌كننده بود. همراه مسئول مركز، مدير اطلاع‌رساني و مسئول توليد محتواي سايت به تهران رفتيم و در اداره عمومي سازمان كه كارهاي مالي را نيز بر عهده دارد خدمت مديران سازمان رسيديم. دو نفر كارشناس هم از سازمان برنامه آمدند. از بنده خواسته بودند كه چيزي بنويسم و دلايل قانع‌كننده‌اي بياورم تا تفاوت كار محتوايي مركز را با ساير مراكز اسلامي مشخص سازد. چون مخالفت سازمان برنامه به دليل جلوگيري از موازي‌كاري بود. بنده بايد ثابت مي‌كردم كه اين كار موازي با هيچ جاي ديگري نيست. فرصت نبود و همين يك صفحه را نوشتم منضم به فهرستي از اطلاعات موجود در سايت‌هاي سه‌گانه‌اي كه معرفي شده است. جلسه خوبي بود و موفق هم شديم و گفتند سيصد ميليون تومان را براي سال اول مي‌دهيم و باقي را سال بعد. البته تكفا فقط نيمي از هزينه را تقبل مي‌كرد كه پانصد ميليون تومان مي‌شد. مدتي بعد هم بخشنامه رسمي سازمان برنامه به دستم رسيد، ابلاغيه‌اي كه واريز سيصد ميليون تومان را به حساب سازمان اعلام مي‌نمود! بنده از اين مبلغ كلاً بي‌اطلاع هستم، چون ربطي به بخش فني كه مسئوليتش را داشتم نداشت!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۷۶ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN