به نام خدا

گزارش پيشرفت پروژه سايت

نوع نوشته: گزارش مديريت
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳۰
يك گزارش رسمي است كه از بخش‌هاي متعدّدي تشكيل شده و چسباندن تكه‌پاره‌هايي از هر سوست، تا مديران را از روند طي شده و باقي‌مانده مطلع سازد.
مدت‌ها از حضور بنده و تلاش‌ها گذشت تا بودجه تصويب و فراهم شد. شايد شش‌ماه از وقت ما صرف توجيه مسئولين انفورماتيك سازمان شد كه اين موافقت را اعلام دارند. فروردين‌ماه كار آغاز شده و قرار بود ظرف شش‌ماه كار به اتمام برسد. چهار ماه كه گذشت اين گزارش را تنظيم كردم كه معلوم شود چقدر انجام گرفته و چقدر باقي‌مانده است تا پايان فرصت. يك نسخه هم به دوستان پيمانكار دادم كه بدانند بايد چه كنند تا به موقع برسانند. بايد تا برج هفت مي‌رسيد، امّا اطلاعاتي كه بايد از سوي ما به مجري داده مي‌شد، فراهم نشد. مهم‌ترين آن درخت موضوعات و تزاروس اطلاعات بود. مجري هم تأخيرهايي داشت و در نهايت كار تا برج ده تمام شد. ولي مسئول مركز تغييراتي را صلاح دانست كه رفت و انجام شد و برج يازده سايت را رسماً افتتاح كرديم، ولي بدون اطلاعاتي كه مي‌بايست مي‌داشت و قرار بود با سيصد ميليون تومان بودجه دريافتي از تكفا توليد شود. بنده كه خارج شدم از مركز، مدير بعدي سايت را اساساً كناري نهاد و ظاهراً مبلغي بيشتر از هفده ميليون توماني كه ما هزينه كرده بوديم، هزينه كرد و سايت ديگري راه انداخت. اكنون هم دوباره مدير عوض شده و شنيده‌ام در حال رايزني هستند تا اصلاحاتي در سايت انجام دهند. هنوز هم به آن‌چه در پي‌اش بودند نرسيده‌اند. شايد بنده هم بي‌تقصير نبوده باشم. اگر چنين است از خداوند طلب مغفرت دارم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۰۴ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
بسيار مفيد است.شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN