به نام خدا

كاربرگ ارائه پيشنهاد براي طرح در جلسه

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
كاربرگي ساده است براي درج عنوان پيشنهاد، شرح آن و دلايل. نظر اعضاي جلسه درباره آن پيشنهاد و مصوبه نهايي نيز محلي براي ثبت دارد.
خيلي مهم است كه صورتجلسه‌ها به خوبي نگاشته شود و پيشنهادات و مصوّبات مستند شوند. كدام جلسات اداري را مي‌شناسيد كه از اين نوع مستندسازي استفاده كنند؟! تا وقتي جلسات اداري و شوراهاي علمي مستند نشوند، نه مي‌شود مصوّبات آن‌ها را پي‌گيري كرد و نه در آينده روند پيشرفت فعاليت‌هاي شوراها را ارزيابي و تحليل نمود. اين فرم را براي شوراي سخت‌افزار مركز طراحي كردم كه هر عضو موظف باشد پيشنهادات خود را مكتوب ارائه نمايد و بعد در جلسه طرح شود. با اين روش هميشه مي‌توان به گذشته بازگشت و نحوه دستيابي به يك مصوبه را رهگيري نمود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۱۴ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:
نياز داشتمشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN