به نام خدا

كاربرگ درخواست تغيير طرح جلد

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
تمامي روند و گردش كار طراحي يك جلد جديد براي كتاب‌ها و نشريات توسط گرافيست در اين كاربرگ پيش‌بيني شده و جانمايي گرديده است.
يكي از امور رايج در بخش گرافيك مركز، طراحي جلدهاي جديد براي منشورات مركز بود. واحد انتشارات بايد اطلاعات را در اختيار گرافيك قرار داده و او نمونه اول گرافيك را به موقع بازپس داده و پس از دريافت نظرات و اصلاح، نمونه نهايي را آماده مي‌كرد. اين كاربرگ حتي جايي براي درج اصلاحات پيشنهادي كارفرما نيز در خود دارد. درج زمان‌هاي وعده داده شده و واقعي تحويل در اين كاربرگ، رهگيري تأخيرها را ساده‌تر مي‌نمايد. وقتي فعاليت‌ها به اين نحو مستند شوند، هم جلوي اختلافات و دعواها گرفته مي‌شود و هم اين‌كه مي‌توان پس از تحليل كاربرگ‌هاي تكميل شده، اشكالات فرآيند را بررسي و رفع نمود و كار را روان‌تر كرد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۵۵ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN