به نام خدا

كاربرگ گزارش پيشرفت پروژه‌هاي نرم‌افزاري

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
يك كاربرگ نمونه براي گزارش پيشرفت توليد نرم‌افزار است. شامل سه مرحله: طرح اوليه، كدنويسي و اصلاح نهايي است. درصد پيشرفت نيز جايي براي ثبت دارد. صفحه دوم نيز توضيحاتي را براي آموزش چگونگي تكميل كاربرگ بيان نموده است.
خيلي مهم است كه ناظر و كارفرماي پروژه در جريان ميزان پيشرفت پروژه قرار داشته باشند. براي اين منظور كاربرگي طراحي كرده‌ام كه هر هفته مجري موظف به تكميل يك نسخه از آن و تحويل به ناظر باشد. در هر كاربرگ ميزان پيشرفت پروژه و مرحله‌اي كه در آن قرار دارد را همراه با توضيحاتي فني ثبت مي‌نمايد. يكي از دلايلي كه سبب تأخير در اجراي پروژه‌هاي نرم‌افزاري مي‌شود قفل شدن كار در يكي از مراحل است، اگر مجري اين گزارش را تكميل و ارائه نمايد، ناظر به سرعت از تأخيرهاي وهله‌اي باخبر شده و مي‌تواند پي‌گيري نموده و مسأله را حل كند. با دريافت اين گزارش‌ها مي‌توان پيش‌بيني كرد كه چه ميزان تأخير در انتهاي پروژه ممكن است رخ دهد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۰۷ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1247با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN