به نام خدا

اصلاح طبقه‌بندي موضوعات كتاب‌ها در نرم‌افزار گنجينه2

نوع نوشته: متفرقه
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
اصلاحات و تغييراتي است پيشنهادي در طبقه‌بندي موضوعات نرم‌افزار گنجينه كه در هشت عنوان اصلي و سرشاخه: ديني، فرهنگي و اجتماعي، مناسبت‌ها، سياسي، اقتصادي، حقوقي، تاريخي و كتابشناسي، نظم يافته است.
نوعي تزاروس است، ولي خيلي كوچك و راحت‌فهم. براي يك نرم‌افزار كه دسترسي به كتاب‌هاي مركز را روي CD آسان سازد. موضوعات نسخه قبلي نرم‌افزار را گرفتم و ويرايش كردم. پاره‌اي تغييرات كه به نظرم ضروري به نظر مي‌رسيد. مواردي كه فلش پيش رو ندارند، تغيير نيافته و به وضعيت قبل باقي مانده‌اند. كدها را نيز تغيير دادم و با اسلوب جديدي تنظيم كردم. نكته مهم اين‌كه تمام عناوين تزاروس در اين نوشته نيامده است. مواردي كه قصد تغيير در آن‌ها بوده ذكر شده است. تزاروس كامل مفصل‌تر است و چون توليد بنده نبود، نمي‌شد اين‌جا بگذارم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۴۱۶ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN