به نام خدا

شرح وظايف مديريت اينترنت و اينترانت

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: دفتر مطالعات و تحقيقات زنان
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۸۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
شرح وظايف مديريت اينترنت و اينترانت دفتر است كه شامل سه واحد مي‌باشد؛ حفظ سيستم‌ها و شبكه، اطلاعات و آمار و توسعه و تجهيز.
مدتي از راه‌اندازي سايت دفتر كه گذشت، كم‌كم دوستان به فكر يك شبكه داخلي هم افتادند. قصه از اين قرار بود كه براي راحتي كار خود يك هاب ۸ خريدم و نصب كردم، اشانتيوني، شما بفرماييد هديه! از همان پولي كه براي پروژه از دفتر گرفته بودم. وقتي دو تا رايانه به هم متصل شود، شوق و ذوقش آنقدر زياد است كه ديگران نيز به فكر مي‌افتند. دو رايانه دفتر زياد شد و چند تاي ديگر و همه وصل خواستند شوند و ضرورت پيدا كرد در مجموعه اطلاع‌رساني دفتر توسعه‌اي داده شود. گفتند نيازهاي نيروي انساني را بگو، همين الآن! بنده هم في‌البداهه و سريع چيزي با دست نوشتم و تقديم كردم. اين شد كه مشاهده مي‌فرماييد، با تمام نواقص و كوتاهي‌هايش! محصول نوجواني است، خُرده مگير! به خوبي مي‌توانيد الگوي سه‌گانه فرهنگستاني را در نحوه تقسيم‌بندي فعاليت‌هاي مديريتي ببينيد، شبيه به سه‌گانه «حفظ، ترميم، بالندگي» كه استاذنا براي برنامه‌ريزي حوزه علميه پيشنهاد كرده بود. اگر چه تطبيق كامل ندارد، ولي نشان‌دهنده تلاش براي مشابه‌سازي است و بيان‌گر حجم دلبستگي به آن مفاهيم كه در عموم دسته‌بندي‌ها قابل مشاهده شده است!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۳۰ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1247با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN