به نام خدا

پيش‌نماي سايت مديريت سامانه پاسخگويي

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نماي اصلي نرم‌افزاري است كه قرار است امكان پاسخ به پيامك‌ها را فراهم نمايد. ستون سمت راست، سمت چپ و وسط و يك رديف در پايين براي اطلاعات كمكي و دسترسي به متون اصلي.
اين نتيجه تجميع تمام آن وِب‌سرويس‌ها خواهد بود. يك ابزار ساده كه با فن‌آوري Ajax بتواند از خدمات هفت وِب‌سرويس استفاده نمايد. نمونه‌اي از آن را با استفاده از Dxhtml راه‌اندازي كردم كه نمايي باشد از آن‌چه در نهايت پديد خواهد آمد، در نشاني: http://smstrend.ir و اگر اين نام را برگزيدم، اين‌كه trend معناي «مسير انجام كار» هم مي‌دهد. فعلاً اين سايت راه نيافتاده، ولي نمونه در مسير ياد شده با استفاده از نام كاربري test و رمز test قابل آزمون است. اين‌كه فضاي كار مناسب آن‌چه مي‌خواهيم شود باشد!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۲۵ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:
سلامچهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN