به نام خدا

دريافت فايل ضميمه

خب، ظاهراً تصميم گرفتيد تا اين فايل را دريافت كنيد. از اين بابت خوشحالم، از اين‌كه آن را شايسته دريافت دانستيد. تنها يك گام ديگر تا دريافت فايل باقي مانده است و آن بيان ديدگاه شماست؛ من بسيار كنجكاوم كه بدانم چه چيزي در توضيحات اين فايل توجه شما را جلب نموده است و به اين تصميم شما منتهي گشته. يعني در يك كلام: چرا مي‌خواهيد اين فايل را دانلود بفرماييد؟
بزرگواري كرده و به زبان شيواي فارسي، چند كلمه‌اي در اين باره برايم بنويسيد. بدانيد كه حتماً اين توضيح شما حقير را ياري مي‌كند كه در فعاليت‌هاي آينده دقّت بيشتري كرده، بهتر و مؤثّرتر عمل نمايم.
پيشاپيش از وقتي كه مبذول مي‌فرماييد سپاسگزارم!

طبقه‌بندي و فهرست‌گذاري دور اول اصول استاد حسيني الهاشمي(ره)

عنوان‌گذاري ۹۵ جلسه دوره پژوهشي مبادي علم اصول فقه احكام حكومتي استاد حسيني(ره) است كه در قالب يك فهرست ارائه شده.
دوره مبادي اصول را دو بار خوانده و عنوان زده‌ام. هر دو بار هم مباحثه شده است. استاد حسيني(ره) تلاش نموده، در اين جلسات پژوهشي كه با حضور اساتيدي چون استاد ميرباقري برگزار شده است، ابتدا ضرورت و نياز به نوآوري در علم اصول فقه را اثبات نمايد و سپس با تحليل از روند استنباط احكام از كلمات شارع و بررسي ابزارهايي كه بشر براي مفاهمه به كار مي‌گيرد، احتمال دستيابي به برداشت‌هاي دقيق‌تر از متون وحياني را ارزيابي نمايد. ايشان در اين دوره، بحث «جامعه» را محور تخاطب شارع قرار داده و از اصل بودن روابط اجتماعي در فهم كلمات شارع، «يقين اجتماعي» و «حجيّت اجتماعي» سخن به ميان مي‌آورند، به تبع تحوّلي كه از تحليل «عقاب» و در نتيجه «مؤمّن از عقاب» در معناي «حجيّت» حاصل مي‌شود. در چند جلسه مختلف و در ميانه بحث نيز به صورت مفصل «روش» را مورد دقت قرار داده و به روش تحقيق نويني اشاره مي‌فرمايند كه در اين دوره از بحث به كار گرفته شده است.

بي‌شک دليلي بوده كه توجه‌ات جلب شده؛ عنوان، تصوير يا توضيحي كه براي اين مطلب آمده، دليل را بنويس و دگمه دانلود را كليك كن.
بررسي براي باراندازي...

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN