به نام خدا

دريافت فايل ضميمه

خب، ظاهراً تصميم گرفتيد تا اين فايل را دريافت كنيد. از اين بابت خوشحالم، از اين‌كه آن را شايسته دريافت دانستيد. تنها يك گام ديگر تا دريافت فايل باقي مانده است و آن بيان ديدگاه شماست؛ من بسيار كنجكاوم كه بدانم چه چيزي در توضيحات اين فايل توجه شما را جلب نموده است و به اين تصميم شما منتهي گشته. يعني در يك كلام: چرا مي‌خواهيد اين فايل را دانلود بفرماييد؟
بزرگواري كرده و به زبان شيواي فارسي، چند كلمه‌اي در اين باره برايم بنويسيد. بدانيد كه حتماً اين توضيح شما حقير را ياري مي‌كند كه در فعاليت‌هاي آينده دقّت بيشتري كرده، بهتر و مؤثّرتر عمل نمايم.
پيشاپيش از وقتي كه مبذول مي‌فرماييد سپاسگزارم!

نامه انتقادي به مجري راديوي فارسي- مسيحي موناكو

نامه‌اي دست‌نوشته براي يك كشيش مسيحي كه در راديو موناكو هر شب حاضر مي‌شد و به زبان فارسي مردم را به ترك اسلام و الحاق به مسيحيّت تشويق مي‌كرد.
يك‌شبي مشغول شنيدن راديو بودم كه ناگهان در هنگام چرخاندن موج آن، صداي فارسي عجيبي را شنيدم. وقتي خود را «كشيش سيدرضا مسعودي» معرفي كرد تعجب كردم! وقتي گفت: «ابراهيم كذا و كذا...!» شوكّه شدم. اين مرد چه مي‌گويد؟! آيا ديوانه است؟! تا آخر برنامه را شنيدم. نشاني برنامه را هم اعلام كرد. فهميدم دغل‌باز است و براي فريفتن مردم دندان تيز كرده. و گرنه كدام مسلماني‌ست كه پس از مسيحي شدن همچنان خود را «سيدرضا» بنامد؟! اولين كاري كه پس از تغيير دين انجام مي‌شود تغيير اسم است. از هر ديني به هر دين ديگر. مصمّم شدم چيزكي بنويسم و اين حيلتش را به رُخش كشم. بيست سال داشتم و سري پر سودا. به هر سوراخي انگشت مي‌رساندم، بي‌پروا از اين‌كه ممكن است لانه زنبور باشد! نه گذاشتم و نه برداشتم، اين نامه را نوشتم و در پاكت نهاده و به كشور موناكو ارسال نمودم! ديگر هم آن برنامه را نشنيدم و ندانم چه شد. ماند يا رفت. ولي مي‌دانستم اين بي‌حياگري به پشتوانه سرمايه‌داري كفّار بر جاي مانده، به نگاره حقير مرتفع نشود.

بي‌شک دليلي بوده كه توجه‌ات جلب شده؛ عنوان، تصوير يا توضيحي كه براي اين مطلب آمده، دليل را بنويس و دگمه دانلود را كليك كن.
بررسي براي باراندازي...

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN