به نام خدا

دريافت فايل ضميمه

خب، ظاهراً تصميم گرفتيد تا اين فايل را دريافت كنيد. از اين بابت خوشحالم، از اين‌كه آن را شايسته دريافت دانستيد. تنها يك گام ديگر تا دريافت فايل باقي مانده است و آن بيان ديدگاه شماست؛ من بسيار كنجكاوم كه بدانم چه چيزي در توضيحات اين فايل توجه شما را جلب نموده است و به اين تصميم شما منتهي گشته. يعني در يك كلام: چرا مي‌خواهيد اين فايل را دانلود بفرماييد؟
بزرگواري كرده و به زبان شيواي فارسي، چند كلمه‌اي در اين باره برايم بنويسيد. بدانيد كه حتماً اين توضيح شما حقير را ياري مي‌كند كه در فعاليت‌هاي آينده دقّت بيشتري كرده، بهتر و مؤثّرتر عمل نمايم.
پيشاپيش از وقتي كه مبذول مي‌فرماييد سپاسگزارم!

سازمانِ جبهه؛ شيوه ساماندهي سازمان‌هاي جنگ نرم

نوشته حاضر شامل پنج عنوان اصلي‌ست: آن‌چه گذشت، راه پيش رو، نهضت فرهنگي، حفظ نهضت و تذكار. ابتدا فهرستي از مطالب ذكر شده و سپس محتوا آمده است.
پرسش ساده بود: چه كنيم تا سازمان ما مبتلا به بلاهاي ساير سازمان‌ها نشود! منظورشان را خوب مي‌فهميدم. آسيب‌ها را مي‌دانستم. وقتي بودجه هرز مي‌رود، وقتي نيروهاي سازمان كم‌كار و تنبل شده، مال‌اندوز مي‌گردند، ايده‌ها را سركوب كرده، مانع رشد و ارتقاء سازمان مي‌گردند. روي اين موضوع فكر كردم كه يك «سازمان جبهه‌اي» چه طور سازماني‌ست؟! اين‌كه بچه‌هاي جبهه و جنگ سازمان تشكيل بدهند، همين كافيست تا آن سازمان را مانند جبهه، فعّال و پويا و سرپا نگه دارد؟! از اين قبيل پرسش‌ها پرسيدم تا آسيب را تحليل كردم و به ريشه‌ها دست يافتم، شايد هم فقط گمان مي‌كنم كه دست يافتم! در هر صورت، سند حاضر تحليلي از آسيب‌هاي سازمان‌هاي فرهنگي‌ست و ارائه راه‌حل‌هايي كه مي‌تواند سازمان را تبديل به همان چيزي كند كه ما در جبهه‌ها مي‌ديديم، در دوران دفاع مقدّس. مدلي كه براي ساماندهي جبهه فرهنگي در جنگ نرم بدان محتاجيم. اين نوشته خيلي برايم اهميت داشت، موضوعي يعني، لذا زيادتر از كارهاي ديگر روي آن وقت گذاشتم، به اميد اين‌كه كار مفيدي از آب درآيد.

بي‌شک دليلي بوده كه توجه‌ات جلب شده؛ عنوان، تصوير يا توضيحي كه براي اين مطلب آمده، دليل را بنويس و دگمه دانلود را كليك كن.
بررسي براي باراندازي...

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1251با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN